Peren Özel Öğretim Kurumları

Değerlerimiz

LİDERLİK

Eğitim sisteminde alışkanlıklardan ve taklitçilikten uzak geçmişin bilgi birikimi ile geleceğin eğitim ihtiyaçlarını dikkate alarak ülkemizi geleceğe hazırlayacak nesilleri yetiştirme sorumluluğudur.

Öğrencinin sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirecek, öz güveni yüksek, nitelikli ve donanımlı lider şahsiyetler yetiştirmek için yeni eğitim modelleri ve içerikleri geliştirerek sektörün lider eğitim kurumu olmak için çalışırız.

BİLİMSELLİK

Peren Eğitim Kurumları’nda uygulanan eğitim programları ve içerikleri bilimsel ve teknolojik esaslara, çevre ve ülke ihtiyaçlarına göre sürekli olarak geliştirilir.

Eğitimde verimliliğin artırılması ve sürekli olarak gelişme ve yenileşmenin sağlanması bilimsel araştırma ve değerlendirmelere dayalı olarak bilgi ve teknoloji üretmek ve kültürümüzü geliştirmek için çalışırız.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Peren Eğitim Kurumları olarak; eğitimde yapılan her çalışmanın ancak sürdürülebilir olması halinde başarıya ulaşacağına inanır ve eğitim sistemimizin sürekliliği için çalışırız.

Eğitim alanında yaptığımız tüm planlama ve uygulamalarımızı sürdürülebilirlik temelinde yaparız. 

YENİLİKÇİLİK

Eğitim sisteminde alışkanlıklardan uzak yenilikleri takip etmek yerine yeniliklere öncülük ederiz. Geleceğin eğitim ihtiyaçları doğrultusunda standartlarımızı ve eğitim sistemimizi sürekli iyileştirerek fark yaratırız.  

GÜVENİLİRLİK

Yıllarca gönül verdiğimiz, eğitim alanındaki akademik birikimimiz, öğrenci ve velilerimizin her zaman artan güveni ile köklü bir marka olmanın gururuyla çalışıyoruz.

Peren Eğitim Hakkında

Peren Fen ve Anadolu lisesi özel ders, özel eğitim ve özel öğretim anlayışı ile 17 yıldır Konya’da eğitimin tek adresi olmuş ve siz değerli öğrencilere 2015 yılından itibaren Peren Özel Öğretim Kursu ile YKS – LGS alanın da en iyi kurs imkanı sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Peren Özel Öğretim Kursu sınırlı sayıda ki sınıflarında her öğrenciye gerekli zaman ayrılarak ve ihtiyacını göre eğitim verildiğinde öğrenebileceği düşüncesi ile hizmet veren kişiye özel eğitim veren kurumdur. Kalabalık sınıflarda her bir öğrenciye düşen öğrenme zamanı çok daha az olduğu ve gerekli bilgi öğretilemeyeceği için verimli öğrenme mümkün olmaz. Özel Öğretim Kursu alan her öğrenciye yeterli özen ve ilgi gösterilir.

Kurumumuz, çağdaş ve modern eğitim anlayışıyla şehrimizin seçkin
eğitim-öğretim kurumlarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır. Hedefimiz vatanını ve milletini seven, gelişen teknoloji ve çağın yeniliklerini yakalayabilen, özgüveni yüksek, yenilikçi, üretici, çağdaş ve başarılı bireyler yetiştirmektir…

Sınırsız Döküman

Güncel, kaliteli, her seviyeye özel kaynaklarımız ve yeni nesil sorularımız ile rakiplerimizin her zaman bir adım önündeyiz.

Konya'nın En Modern Fiziki Kurs Yapısı

Kurs merkezimiz, öğrencilerimizin ders çalışırken rahat edeceği, ders çalışmaktan keyif alacağı bir ortam olarak tasarlanmıştır. Yüksek tavanlı mimarisi, geniş, ferah, aydınlık kurs yapısı ve modern dekorasyonuyla Peren’in diğer kurslardan farkını içeri girer girmez fark edeceksiniz.

“Kazananlar, kaybedenlerin yapmak istemediği şeyleri yapanlardır.”

Kazanmak için doğru zamanda, doğru yerde olmak gerekir. Amacınız, öğrenmeyi, paylaşmayı, sevgiyi, kazanma sevincini yaşamaksa, BİZ HAZIRIZ. Gelin geleceğinizi BİRLİKTE şekillendirelim.

"Tecrübe, ruhu ve kalbi iyileştirir"

Peren Özel Öğretim Kurs Merkezi olarak sunacağımız eğitim hizmetinde kalite ve verimliliği üst seviyelere çıkartmak en önemli hedefimizdir. Bu yolda kendimize inanıyor ve bu inançla geleceğe güvenle bakıyoruz.

Konya’nın tek gerçek özel eğitim kurs merkezi, Deneyimli Öğretmen kadromuzla %100 başarı odaklı eğitim.

"İyi Okul İyi Gelecek"

Bilgi ve başarının yanı sıra “iyi bir okul” bireye kendini tanıma ve kendini geliştirmesi için en uygun ortamı hazırlayan bir kurum olmalıdır. Bu bağlamda okulumuz bireye kendini tanıma ve kendini gerçekleştirme sürecinde rehberlik etmeyi hedef almaktadır. 

“iyi gelecek” söyleminin rehberlik servisimizdeki anlamı bireyin yetenek ve özelliklerinin farkında olup gelişim süreçlerinde bunlardan en üst düzeyde yararlanmalarını sağlayabilmektir. Dolayısıyla fırsatlara karşı düşünce ve davranışlarını uygun biçimde ayarlayan yaşamını planlayacak yeterliliğe ulaşabilecektir.

"Kalite Başarıyı Getirir"

Peren Özel Öğretim Kurs Merkezi, alanında uzman yönetici kadrosu, eğitim koçları ve güçlü öğretmen kadrosu ile birlikte kaliteli eğitimi en sağlıklı şekilde vermeyi amaç edinmiştir.

Velilerimizin, memnuniyeti doğrultusunda kendi müşteri portföyünü oluşturan Peren Özel Öğretim Kursu, kendi ilkeleri ve amaçları doğrultusunda gelişimini sürdürmektedir. Birçok eğitimci ve alanında (konusunda) uzman olan kişilerle iş ortaklığında bulunan firmamız, “ekip çalışması yöntemi” “kalite yönetim sistemlerini” ve psikolojik destekleri etkin bir şekilde kullanmaktadır.