Know Us Better

Başarılarımız

Peren Eğitim Hakkında

Peren Fen ve Anadolu lisesi özel ders, özel eğitim ve özel öğretim anlayışı ile 17 yıldır Konya’da eğitimin tek adresi olmuş ve siz değerli öğrencilere 2015 yılından itibaren Peren Özel Öğretim Kursu ile YKS-LGS alanın da en iyi kurs imkanı sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Peren Özel Öğretim Kursu sınırlı sayıda ki sınıflarında her öğrenciye gerekli zaman ayrılarak ve ihtiyacını göre eğitim verildiğinde öğrenebileceği düşüncesi ile hizmet veren kişiye özel eğitim veren kurumdur. Kalabalık sınıflarda her bir öğrenciye düşen öğrenme zamanı çok daha az olduğu ve gerekli bilgi öğretilemeyeceği için verimli öğrenme mümkün olmaz. Özel Öğretim Kursu alan her öğrenciye yeterli özen ve ilgi gösterilir.

Kurumumuz, çağdaş ve modern eğitim anlayışıyla şehrimizin seçkin
eğitim-öğretim kurumlarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır. Hedefimiz vatanını ve milletini seven, gelişen teknoloji ve çağın yeniliklerini yakalayabilen, özgüveni yüksek, yenilikçi, üretici, çağdaş ve başarılı bireyler yetiştirmektir…

Sınırsız Döküman

Güncel, kaliteli, her seviyeye özel kaynaklarımız ve yeni nesil sorularımız ile rakiplerimizin her zaman bir adım önündeyiz.

Konya'nın En Modern Fiziki Kurs Yapısı

Kurs merkezimiz, öğrencilerimizin ders çalışırken rahat edeceği, ders çalışmaktan keyif alacağı bir ortam olarak tasarlanmıştır. Yüksek tavanlı mimarisi, geniş, ferah, aydınlık kurs yapısı ve modern dekorasyonuyla Peren’in diğer kurslardan farkını içeri girer girmez fark edeceksiniz.

“Kazananlar, kaybedenlerin yapmak istemediği şeyleri yapanlardır.”

Kazanmak için doğru zamanda, doğru yerde olmak gerekir. Amacınız, öğrenmeyi, paylaşmayı, sevgiyi, kazanma sevincini yaşamaksa, BİZ HAZIRIZ. Gelin geleceğinizi BİRLİKTE şekillendirelim.

"Tecrübe, ruhu ve kalbi iyileştirir"

Peren Özel Öğretim Kurs Merkezi olarak sunacağımız eğitim hizmetinde kalite ve verimliliği üst seviyelere çıkartmak en önemli hedefimizdir. Bu yolda kendimize inanıyor ve bu inançla geleceğe güvenle bakıyoruz.

Konya’nın tek gerçek özel eğitim kurs merkezi, Deneyimli Öğretmen kadromuzla %100 başarı odaklı eğitim.

"İyi Okul İyi Gelecek"

Bilgi ve başarının yanı sıra “iyi bir okul” bireye kendini tanıma ve kendini geliştirmesi için en uygun ortamı hazırlayan bir kurum olmalıdır. Bu bağlamda okulumuz bireye kendini tanıma ve kendini gerçekleştirme sürecinde rehberlik etmeyi hedef almaktadır. 

“iyi gelecek” söyleminin rehberlik servisimizdeki anlamı bireyin yetenek ve özelliklerinin farkında olup gelişim süreçlerinde bunlardan en üst düzeyde yararlanmalarını sağlayabilmektir. Dolayısıyla fırsatlara karşı düşünce ve davranışlarını uygun biçimde ayarlayan yaşamını planlayacak yeterliliğe ulaşabilecektir.

"Kalite Başarıyı Getirir"

Peren Özel Öğretim Kurs Merkezi, alanında uzman yönetici kadrosu, eğitim koçları ve güçlü öğretmen kadrosu ile birlikte kaliteli eğitimi en sağlıklı şekilde vermeyi amaç edinmiştir.

Velilerimizin, memnuniyeti doğrultusunda kendi müşteri portföyünü oluşturan Peren Özel Öğretim Kursu, kendi ilkeleri ve amaçları doğrultusunda gelişimini sürdürmektedir. Birçok eğitimci ve alanında (konusunda) uzman olan kişilerle iş ortaklığında bulunan firmamız, “ekip çalışması yöntemi” “kalite yönetim sistemlerini” ve psikolojik destekleri etkin bir şekilde kullanmaktadır.